ویژگی ها و موارد استفاده هوش ابزار

دست آوردهای شما به واسطه استفاده از سرویس هوش ابزار.امنیت اطلاعات:
همیشه صحبت در رابطه امنیت اطلاعات در کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خواهد بود. سامانه هوش ابزار را می­توان یکی از قابل اطمینان ­ترین تحلیل­گرهای موجود در بستر اینترنت دانست، از آن جهت که هوش ابزار برای تحلیل اطلاعات و دیدگاه ­های موجود به هیچ دسترسی خاصی اعم از دسترسی به پایگاه داده و یا لاگ پایگاه داده و سایت مورد نظر نیاز ندارد.

همچنین پیاده­ سازی فرایند استفاده از هوش ابزار نیز توسط طراحان طرف قرارداد کسب و کارها قابل اجرا خواهد بود که باعث می­شود هوش ابزار بیش از پیش مورد اطمینان باشد. ضمن اینکه در راستای پیاده ­سازی هوش ابزار در کسب و کار مربوطه به هرگونه مشاوره و راهنمایی که نیاز باشد، تیم پشتیبان هوش ابزار آماده ارائه خدمات کامل در امر به مدیران فنی کسب و کارها است.


دقت عملکرد:
هوش ابزار در دو بخش تحلیل دیدگاه کاربران و تشخیص دسته اخبار دقت عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است، به گونه ­ای که در تحلیل دیدگاه کاربران به صورت دو کلاسه مثبت و منفی دقتی بالای 85 درصد تشخیص درست را نشان داده است. از طرفی برای تشخیص دسته اخبار نیز هوش ابزار توانسته است بالای 95 درصد دسته اخبار را در 7 دسته­؛ اجتماعی، اقتصادی، بین­الملل، سیاسی، علمی پزشکی، فرهنگی هنری و ورزشی به درستی تشخیص دهد.


پشتیبانی:
تیم هوش ابزار آماده ارائه خدمات جامع پشتیبانی در راستای استقرار و همچنین بهره ­برداری از سامانه هوش ابزار به کسب و کارها است و در این مسیر در صورت بروز هرگونه مشکلی در رابطه با سامانه کنار همکاران و مشتریان خود خواهد بود تا این عزیزان بتوانند تجربه رضایت ­بخشی در استفاده از هوش ابزار داشته باشند.


استفاده بهینه از منابع انسانی:
تحلیل دادگان فعالیت پر هزینه ­ای برای کسب و کارها است، به­ گونه ­ای که این عملیات در اکثر کسب و کارها به صورت دستی و توسط نیروی انسانی انجام می ­شود. اما هوش ابزار با اتوماتیک ­سازی روند تحلیل دادگان، نیاز به نیروی انسانی در این بخش را به شدت کاهش می­ دهد و کسب و کارها می­توانند از نیروهای انسانی خود برای اهداف دیگر استفاده کنند.


استفاده بهینه از زمان:
از دیگر مزایای اتوماتیک­ سازی فرایند تحلیل می­توان به سرعت بخشیدن به روند تحلیل اشاره کرد، به گونه ­ای که هوش ابزار در کسری از دقیقه توانایی تحلیل صدها دیدگاه و همچنین متون را دارا است تا دیگر نیازی نباشد که مدت زمان زیادی را برای تحلیل این دست از داده­ ها اتلاف کرد و اینکه هوش ابزار همیشه آماده ارائه خدمت به مدیران کسب و کار برای بررسی کسب و کار خودشان هست و هر زمانی که نیاز داشته باشند می­توانند هر بخشی از محتوای کسب و کار خود را با هر حجمی تحلیل کنند و نتایج آن را مشاهده نمایند.


موارد استفاده:
وبسایت­ های خبری

وبسایت­ های فروشگاهی

کانال­ ها و گروه­ های مبتنی بر تلگرام

و تمامی کسب و کارهای کاربر محور