معرفی هوش ابزار

سامانه هوش ابزار یک سامانه مبتنی بر هوش مصنوعی بر بستر اینترنت است تا به کسب و کارهای اینترنتی در راستای شناخت کسب و کار خود و همچنین شناخت کاربران آن کسب و کارها بیش از پیش کمک کند.

امروزه استفاده از روش­ ها و تکنیک های مبتنی بر هوش مصنوعی در حوزه ­های مختلف رو­ به افزایش است و روش­ های سنتی تحلیل داده جای خود را به هوش مصنوعی داده­اند. یکی از حوزه ­های هوش مصنوعی، یادگیری عمیق یا Deep Learning است که با کمک مفاهیم شبکه عصبی میتوان به تحلیل دادگان پرداخت.

هوش ابزار با استفاده از Deep Learning به تحلیل متون موجود در سطح اینترنت می­پردازد تا مدیران کسب و کارها را با محیط کاری خودشان بیشتر آشنا سازد. در همین راستا هوش ابزار توانایی تحلیل دیدگاه کاربران را در اختیار مدیران کسب و کارها قرار میدهد تا بتوانن هم نظر کاربران در مورد جزئیات خدمات خود اعم از فروش محصولات و خدمات، اطلاع رسانی و... را بدانند و هم کاربران خودشان را با تحلیل دیدگاه­ های آنان به صورت شخص به شخص بهتر بشناسند تا بتوانند خدمات بهینه تر و هدفمندتری را به آنها عرضه کنند.

همچنین هوش ابزار علاوه بر موارد مذکور در راستای خدمت رسانی به خبرگذاری ­ها نیز توانایی ارائه خدماتی مانند تشخیص گرایش سیاسی  و همچنین دسته اخبار را دارد تا به واسطه این مهم، کسب و کارهای این حوزه به خصوص فعالان شبکه­ های اجتماعی در مدیریت محتوا و همچنین مدیریت و شناخت کاربران خود عملکرد بهینه تری داشته باشند.